UNIQ Cosmetics

UNIQ Cosmetic je mladou firmou, která se nechce spokojit s průměrností a vždy si klade ty nejvyšší cíle ať už v kvalitě svých výrobků nebo v přístupu a komunikaci se zákazníky. Přání zákazníků bereme vždy jako výzvu, která nás posouvá dál k splnění našich cílů. Chceme si vybudovat početnou klientelu, která bude s našimi produkty vždy spokojená a bude je brát jako věci denní potřeby.

V UNIQ Cosmetics jsme si dali otázku, co chce zákazník, když si chce koupit parfém? Odpověď zní, chce co nejkvalitnější parfém za co nejlepší cenu !

A proto přišla firma s řadou dámských a panských parfémů, které jsou díky 20% obsahu vonných esencí skutečnými parfémy. Pokud se zaregistrujete do klubu UNIQ Cosmetics máte na všechny produkty 30% slevu a parfémy  o objemu 50ml nakupujete za 350 Kč.

Registrace je zcela zdarma, k ničemu Vás nezavazuje a ještě za nákupy získáváte provize.
 

Parfémy UNIQ Cosmetics

Aby měla firma co nejlepší možnost kontrolovat výrobu parfémů, vyrábí je ve vlastní továrně. Jednotlivé komponenty parfémů nakupujeme od prověřených a renomovaných dodavatelů v rámci Evropy. To samé platí o skleněných flakonech i jejich potisku.

UNIQ Cosmetics pravidelně rozšiřuje nabídku parfémů o nové vůně. Firma se chystá nabídku rozšířit ještě o další kosmetické produkty, ale i potravinové doplňky. A vždy platí, že chceme přinášet nejvyšší možnou kvalitu za nejnižší možné ceny.

 

dámské parfémy Uniq                              pánské parfémy Uniq